+420 234 144 736 +420 234 144 710 info@pragometal.com

Hlavní stránka > O nás > Profil firmy

Profil firmy

 

Firma Pragometal s.r.o. byla založena v polovině roku 1991 jako organizace zabývající se převážně výrobou balící techniky. Dnes patří mezi leadery na českém trhu a svým postavením patří mezi největší výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem.

 

Působíme nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku, kde naše zájmy zastupují dceřiné společnosti – Ekobal s.r.o. a Manuli Ekobal Polsko Sp.z o.o., které navazují na tradici firmy Pragometal Česká republika.

 

Pragometal se specializuje zejména na technologie paletizačního a skupinového balení, ve kterých udává trend. Naše produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokážeme udržovat náskok před konkurencí. 

 

Díky individuálnímu přístupu a kvalitnímu řízení získala společnost Pragometal v roce 2004 certifikát jakosti ISO 9001 od certifikačního orgánu TÜV. Politika kvality vyhlášená vedením společnosti je: Na spokojenosti našich zákazníků zakládáme prosperitu naší společnosti. Kvalifikovaným technickým řešením, vysokou kvalitou a užitnou hodnotou dodaných strojů a zařízení získáváme důvěru zákazníka, kterou posilujeme i dostupností a kvalitou záručního i mimozáručního servisu.


Existuje řada řešení, ale my známe vždy to nejlepší

Řešení na míru

32 let v oblasti balení


RSS kanál

copyright © pragometal2014

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024