+420 234 144 736 +420 234 144 710 info@pragometal.com

Hlavní stránka > Balicí technika > Ovinovací stroje > WMS 15 Optimum

Poloautomatická ovinovačka paletWMS 15 Optimum

Modelová řada WMS je založena na stavebnicovém řešení pro balení v automatickém nebo ručním režimu. Stroje jsou vhodné pro provozy od nízké do střední kapacity balení s vysokými požadavky na kvalitu a úsporu balení. Základem řady WMS je ruční stroj model BASIC až model PROFI ovládaný dotykovým LCD. Specialitou z volitelného příslušenství je funkce vážení nebo evidence palet určená logistickým firmám. 

  • Aktivace balení tlačítkem START - “Push&Go“
  • S plnou točnou
  • 2 plně nastavitelné programy
  • Mnoho volitelného příslušenství
  • Lehce transportovatelný

Poloautomatická ovinovačka palet WMS 15 Optimum - prospektProspektPoloautomatická ovinovačka palet WMS 15 Optimum - návodNávod


Ovládací panel WMS - Přehledný ovládací panel s možností nastavení všech parametrů balení uložitelných do 2 pamětí s funkcí “Push&Go“ – aktivace balení tlačítkem START. Panel rovněž slouží pro balení v ručním režimu.Točna s výřezem pro WMSWMS s výřezem

Poptávkový
formulář
Kontakt: Ing. Novák Petr
Tel.: +420 234 144 755
Mobil: +420 732 107 132
E-mail: petr.novak@pragometal.com


Technické informacePříslušenstvíPodobné strojeZástavbové schémaVideoKe stažení

Poloautomatický ovinovací stroj je s digitálním řídicím systémem. Řídicí systém stroje ovládaný LCD displejem umožňuje uložení programů do paměti s přímou volbou. V programech lze nastavit jednotlivé parametry balení. V programu je možno nastavit jednoduché a křížové balení, napnutí fólie, protažení fólie, hustotu ovinu, rychlost otáček točny, samostatně počet ovinů na horním okraji baleného zboží, funkci přítlačného zařízení pro balení nestabilního zboží, aplikaci překryvu. Stroj je vybaven optickým čidlem pro měření výšky palety a orientovaným stopem točny. WMS lze jednoduchým způsobem ovládat rovněž v manuálním režimu s možností úpravy nastaveného programu přímo v balicím cyklu.

Použití

Stroj je určen pro provozy s menší až střední kapacitou počtu balených palet s rozdílnými výškami baleného zboží. Zaručuje přesné dodržení technologem nastaveného balicího programu, čímž je zajištěna vysoká kvalita obalu při minimálním spotřebě folie.

Kapacita balení (pal/hod): 25
Velikost točny (mm): 1500
Počet programů: 2
Max. výška balení (mm): 2430
Velikost balené palety (mm): 800x1200
Snímání výšky zboží Optické
Regulace otáček “Soft START“ ne (stykač) nebo měnič
Průtažné zařízení ruční brzda
Otáčky točny (ot/min) 10
Nosnost točny (kg): 1200
Půdorys stroje ŠxD (mm) 1500x2350
Tlak vzduchu (MPa) -
Provozní napětí (V) 3x400, 50Hz
Elektrický příkon (kVA) 2,7

 


RSS kanál

copyright © pragometal2014

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024