+420 234 144 736 +420 234 144 710 info@pragometal.com

Hlavní stránka > Balicí technika > Ovinovací stroje > WMS VT Profi

Poloautomatická ovinovačka paletWMS VT Profi

WMS VT jsou nejvyšší modely z řady WMS. Poloautomatický, výkonný a inteligentní ovinovací stroj, který je navržen pro zařazení do dopravníkových tratí. Je určen pro provozy se střední a vyšší kapacitou balení. Základem stroje WMS VT je WMS PROFI vybavený dopravníkovou tratí s volitelným ukončovacím zařízením fólie.

  • Jednoduché ovládání
  • Odstraní fyzickou námahu
  • Skvělý poměr Cena/výkon
  • Integrace do dopravníkových tratí

Poloautomatická ovinovačka palet WMS VT Profi - prospektProspektPoloautomatická ovinovačka palet WMS VT Profi - návodNávod


Dvoumotorové průtažné zařízení - Principem průtažného zařízení je protahování fólie mezi dvěma hlavními válci, které mají každý svůj pohon a různé otáčky. Primární protažení fólie lze nastavit v rozsahu 50-500% podle druhu průtažné fólie, sekundární protažení v rozsahu 70-400%. Zařízení je určeno pro kvalitní a náročné balení v provozech se střední a vyšší kapacitou balení a s požadavkem na úsporu fólie a na časté změny parametrů balení. Zařízení snižuje spotřebu fólie cca o 20-50%, což zaručuje rychlou návratnost vložené investice. Toto předepínání nejen významně zvyšuje pevnost, ale současně umožňuje i balení snadno deformovatelného zboží.Jednomotorové průtažné zařízení  - Principem průtažného zařízení je primární protahování fólie mezi dvěma hlavními válci, které jsou spolu v záběru přes ozubený převod. Standardní převodový poměr je 180%, který lze změnit výměnou ozubených kol. Sekundární protažení fólie je vyvozeno tahem palety proti hlavnímu válci. Z ovládacího panelu lze ovládat sekundární protažení v rozsahu 70%-400%, přičemž hodnota 100% znamená, že folie nebyla protažena ani uvolněna/zkrácena. Zařízení je určeno do provozů se střední nebo vyšší kapacitou balení, s požadavky na kvalitu balení a úsporu fólie při zřídkavé změně hodnoty primárního protažení.Automatický vrchní překryv

Poptávkový
formulář
Kontakt: Ing. Novák Petr
Tel.: +420 234 144 755
Mobil: +420 732 107 132
E-mail: petr.novak@pragometal.com


Technické informacePříslušenstvíPodobné strojeZástavbové schémaKe stažení

WMS VT Profi poloautomatický stroj pro zařazení do dopravních tratí. Stroj se skládá z točny s válečkovou tratí, základu stroje s pohonem točny a sloupu, po kterém pojíždí vozík s ovinovací fólií a vozík s přítlačným ramenem (pokud je jím stroj vybaven). Řídicí systém stroje ovládaný LCD displejem umožňuje uložení programů do paměti s přímou volbou. V programech lze nastavit jednotlivé parametry balení. V programu je možno nastavit jednoduché a křížové balení, napnutí fólie, protažení fólie, hustotu ovinu, rychlost otáček točny, samostatně počet ovinů na horním okraji baleného zboží, funkci přítlačného zařízení pro balení nestabilního zboží, aplikaci překryvu. Stroj je vybaven optickým čidlem pro měření výšky palety a orientovaným stopem točny. WMS lze jednoduchým způsobem ovládat rovněž v manuálním režimu s možností úpravy nastaveného programu přímo v balicím cyklu. 

Použití

Stroj je určen pro provozy se střední kapacitou počtu zabalených palet s rozdílnými výškami baleného zboží. Zaručuje přesné dodržení technologem nastaveného balicího programu, čímž je zajištěna vysoká kvalita obalu při minimálním spotřebě folie.

Kapacita balení (pal/hod): 30
Velikost točny (mm): 900
Počet programů: 20
Max. výška balení (mm): 2240
Velikost balené palety (mm): 800x1200
Snímání výšky zboží: optické
Regulace otáček “Soft START“ ne (stykač) nebo měnič
Průtažné zařízení: 1 el. motor
Otáčky točny (ot/min) 10
Nosnost točny (kg): 1500
Půdorys stroje ŠxD (mm): 1670x2435
Tlak vzduchu (MPa): -
Provozní napětí (V): 3x400, 50Hz
Elektrický příkon (kVA): 4,3

 


RSS kanál

copyright © pragometal2014

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024