+420 234 144 736 +420 234 144 710 info@pragometal.com

Hlavní stránka > Balicí technika > Ovinovací stroje > WS 15 Economic

Poloautomatická ovinovačka paletWS 15 Economic

Ovinovací balicí stroje jsou ideálním řešením pro zvýšení kapacity, kvality, odstraněním fyzické námahy zaměstnanců a snížení nákladů balení. Poloautomatické stroje jsou vhodné do provozů s malou až střední kapacitou balených palet. Stroje se vyznačují velmi jednoduchou obsluhou a přehledným ovládacím panelem s možností balení v automatickém i v ručním režimu. Všechny nabízené ovinovací stroje ze společnosti EKOBAL jsou navrženy a vyrobeny v ČR mateřskou společností Pragometal. Pro jejich konstrukci jsou použity důležité elektrické komponenty od renomovaných evropských výrobců.

  • Aktivace balení tlačítkem START - “Push&Go“
  • S plnou točnou
  • 2 plně nastavitelné programy
  • Skvělý poměr Cena/výkon
  • Lehce transportovatelný

Poloautomatická ovinovačka palet WS 15 Economic - prospektProspektPoloautomatická ovinovačka palet WS 15 Economic - návodNávod


Ovládací panel - Přehledný ovládací panel s možností nastavení všech parametrů balení uložitelných do 2 pamětí s funkcí “Push&Go“ – aktivace balení tlačítkem START. Panel rovněž slouží pro balení v ručním režimu.Ruční brzda fólie - Napnutí mezi paletou a vozíkem fólie je vytvářeno pomocí utažení šroubu cívky průtažné fólie.Mechanické předepínání fólie - Průtažná fólie je mechanicky předepínána na delší při zachování pevnosti balení čím jsou snižovány náklady na balení. Fólie je předepínána mezi dvěma hlavními válci, které jsou spolu v záběru přes řetězový převod, dochází k primárnímu protahování fólie a tím také k úspoře fólie. Převodový poměr lze nastavit výměnou řetězového kola na válci a řetězu, se strojem jsou dodány sady ozubených kol pro protažení (80%, 130%, 180%). Standardně je stroj vybaven převodem 130%.

Poptávkový
formulář
Kontakt: Ing. Novák Petr
Tel.: +420 234 144 755
Mobil: +420 732 107 132
E-mail: petr.novak@pragometal.com


Technické informacePříslušenstvíPodobné strojeZástavbové schémaVideoKe stažení

WS Economic je poloautomatický ovinovací balicí stroj s plnou točnou, dvěma plně volitelnými programy s funkcí jednoduché a křížové balení. V programu je možno nastavit napnutí fólie, protažení fólie, hustotu ovinu, rychlost otáček točny, samostatně počet ovinů na horním a dolním okraji baleného zboží. Stroj se vyznačuje velmi jednoduchou obsluhou a přehledným ovládacím panelem, řídícím systém stroje umožňuje balení v automatickém nebo ručním režimu. 

Použití

WS Economic najdou uplatnění v provozech s malými nároky na množství zabalených palet, zejména tam, kde je hlavním kritériem pořizovací cena zařízení.

Kapacita balení (pal/hod) 25
Velikost točny (mm) 1500 (EUR)
Počet programů 2
Max. výška balení (mm) 2250
Velikost balené palety (mm) 800x1200
Snímání výšky zboží optická
Regulace otáček “Soft START“ ne (stykač), měnič
Průtažné zařízení ruční brzda
Otáčky točny (ot/min) 10
Nosnost točny (kg) 1200
Půdorys stroje ŠxD (mm) 1500x2350
Tlak vzduchu (MPa) -
Provozní napětí (V) 3x400, 50Hz nebo 230
Elektrický příkon (kVA) 1,5

 


RSS kanál

copyright © pragometal2014

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024