+420 234 144 736 +420 234 144 710 info@pragometal.com

Hlavní stránka > Balicí technika > Ovinovací stroje > WMS VT Automatic

Automatická ovinovačka paletWMS VT Automatic

WMS VT jsou nejvyšší modely z řady WMS. Plně automatický, výkonný a inteligentní ovinovací stroj, který je navržen pro zařazení do dopravníkových tratí. Je určen pro provozy se střední a vyšší kapacitou balení. Základem stroje WMS VT je sloup WMS vybavený dopravníkovou tratí s volitelným ukončovacím zařízením fólie.

  • Plně automatický
  • Odstraní fyzickou námahu
  • Možnost detailního nastavení parametrů balení
  • Integrace do dopravníkových tratí

Automatická ovinovačka palet WMS VT Automatic - prospektProspektAutomatická ovinovačka palet WMS VT Automatic - návodNávod


Jednomotorové průtažné zařízení  - Principem průtažného zařízení je primární protahování fólie mezi dvěma hlavními válci, které jsou spolu v záběru přes ozubený převod. Standardní převodový poměr je 180%, který lze změnit výměnou ozubených kol. Sekundární protažení fólie je vyvozeno tahem palety proti hlavnímu válci. Z ovládacího panelu lze ovládat sekundární protažení v rozsahu 70%-400%, přičemž hodnota 100% znamená, že folie nebyla protažena ani uvolněna/zkrácena. Zařízení je určeno do provozů se střední nebo vyšší kapacitou balení, s požadavky na kvalitu balení a úsporu fólie při zřídkavé změně hodnoty primárního protažení.Dvoumotorové průtažné zařízení - Principem průtažného zařízení je protahování fólie mezi dvěma hlavními válci, které mají každý svůj pohon a různé otáčky. Primární protažení fólie lze nastavit v rozsahu 50-500% podle druhu průtažné fólie, sekundární protažení v rozsahu 70-400%. Zařízení je určeno pro kvalitní a náročné balení v provozech se střední a vyšší kapacitou balení a s požadavkem na úsporu fólie a na časté změny parametrů balení. Zařízení snižuje spotřebu fólie cca o 20-50%, což zaručuje rychlou návratnost vložené investice. Toto předepínání nejen významně zvyšuje pevnost, ale současně umožňuje i balení snadno deformovatelného zboží.Automatický vrchní překryv

Poptávkový
formulář
Kontakt: Ing. Novák Petr
Tel.: +420 234 144 755
Mobil: +420 732 107 132
E-mail: petr.novak@pragometal.com


Technické informacePříslušenstvíPodobné strojeZástavbové schémaVideoKe stažení

WMS VT Automatic plně automatický stroj pro zařazení do dopravních tratí. Stroj se skládá z točny s válečkovou poháněnou tratí, základu stroje s pohonem točny a sloupu, po kterém pojíždí vozík s ovinovací fólií a vozík s přítlačným ramenem (pokud je jím stroj vybaven). V řídicím systému stroje je možno uložit 20 programů do paměti, ve kterých lze nastavit jednotlivé parametry balení. Stroj je schopen po najetí palety se zbožím automaticky spustit cyklus balení, tuto paletu zabalit a vyslat signál o ukončení balení do řídící jednotky dopravníkové trati a následně odeslat paletu k dalšímu zpracování.

Použití

WMS VT Automatic je určen pro zařazení do dopravníkových tratí v provozech se střední a vyšší kapacitou balení. Zaručuje dokonalou fixaci zboží na paletě při minimální spotřebě fólie.

Kapacita balení (pal/hod): 35
Velikost točny (mm): 900
Počet programů: 20
Délka baleného kotouče (mm): 2240
Velikost balené palety (mm): 800x1200
Snímání výšky zboží: optické
Regulace otáček “Soft START“ měnič
Průtažné zařízení: 1 el. motor
Otáčky ovin. zařízen (ot/min): 10
Nosnost točny (kg): 1500
Půdorys stroje ŠxD (mm): 1670x2435
Tlak vzduchu (MPa): 0,6 - 1,5
Provozní napětí (V): 3x400, 50Hz
Elektrický příkon (kVA): 3,5

 


RSS kanál

copyright © pragometal2014

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024